Kasa za kasę.

Darmozjady, bo jak inaczej nazwać obiboków w sejmie i senacie, którzy co rusz wpadają na genialne pomysły, jak do końca zrujnować i tak już puste kieszenie, przeciętnego Kowalskiego. Po takich herezjach, jak podatek od deszczu, pojawił się projekt, pozwalający firmom obsługującym sieci bankomatów w Polsce, na wprowadzenie lub podwyższenie opłat, za wypłatę gotówki w bankomatach. Super, genialny pomysł. Jesteśmy bardzo daleko z tyłu, za większością krajów europejskich.  Jednak jak widać, nie dość daleko. Więc dlaczego nie cofnąć się jeszcze bardziej.  XIX wiek, to byłoby coś. Wszystko wskazuje na recesję i powrót papierowego pieniądza w naszych kieszeniach.

bankomat1

 W prawie 40 milionowym kraju, mamy sieć 12 tysięcy bankomatów, która rozwija się bardzo dynamicznie, a operatorzy, tacy jak, ”Euronet” nie mają powodów do narzekań, ponieważ jest to bardzo rentowny biznes. Dla przykładu 80 milonowe Niemcy, mają sieć 80 tysięcy bankomatów. Mamy więc w tym temacie, jeszcze wiele do zrobienia. Jest wielce prawdopodobne, że banki przeżyją wielką migrację klientów, którzy będą przenosić się z mniejszych do tych, które mają najbardziej rozwiniętą sieć swoich bankomatów.

W tym kraju, priorytetem jest, utrudniać życie przeciętnemu obywatelowi.  Zaglądanie do  naszych pustawych kieszeni, jest również na porządku dziennym. Zawsze jest szansa, na wyrwanie z gardła dodatkowego pieniążka. A wszystko po to, aby innym żyło się lepiej.

Reklamy

One comment

  1. przelewy do polski · Grudzień 14, 2012

    Biednemu zawsze wiatr w oczy. Bankomaty to maszyny które zarabiaja naszymi pieniedzmi i banki stosuja coraz krwowieszcze techniki nie poprawiaja sprawy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s