Dziwka też człowiek.

 

   Pisząc wczoraj z kolegą na fejsie,  Pan.P. podsunął mi temat. Temat raczej niewygodny, ale co mi tam. Prostytucja w naszych oczach.

   O dziwkach najczęściej rozmawiamy w gronie męskim, dość często w stanie upojenia alkoholowego, bo jak wiadomo, po pijaku każdy robi się urka-burka. Rozmawiamy, nie znaczy korzystamy. Choć nie bedę robił z facetów świętych. Wiem, że większość z nas miała jakieś doświadczenia, a jak nie, to znaczy, że kłamie. I żeby wszystko było jasne, mówię o samotnych mężczyznach, zmęczonych odciskami na dłoniach. Tak czy siak dziwki były są i będą, czy to nam się podoba czy nie. Prostytutki możemy odwiedzić w burdelu, domu, lub na parkingu leśnym. Te z lasu, potocznie nazywane Tirówkami ( jak słusznie zauważył Pan.P ) powinny być nazywane Osobówkami. W lecie jadąc nad morze, lub w góry, przyjrzyjcie się , Kto jest ich klientami. No jasne, że faceci w  samochodach osobowych, oddając się uciechom, kiedy żona z dziećmi na wczasach albo nie daj bosze, migrena ją dopadła. Tam nawet miejsca nie ma dla samochodu ciężarowego. Ich alfonsi musieliby zainwestować w parkingi dla ciężarówek, a nie stawiać dziewczyny na skraju lasu. Marynarze również mają przyklejoną etykietę. Jeśli jesteś marynarzem, tzn. że w każdym porcie masz mieć dziwkę ??? Nie rozumiem szufladkowania.

    Wracając do cór Koryntu, część z nich robi to, bo lubi. Część zmusza sytuacja, a jeszcze inne chcąc wyrwać się z szarości i braku jakichkolwiek perspektyw, jadą w nieznane, kończąc w tureckich burdelach.

    Różnie się ludziom w życiu układa, a dziwka też człowiek.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s